Resultater

lydighetsnorge.no

Vi trenger hjelp!

Det er ingen automatikk i at vi får inn resultater fra stevner dessverre. Av den grunn ønsker vi din hjelp! Send oss resultater (og gjerne også bilder) fra stevner du er på - kun de med 1. premie i klasse 1, 2 og 3. I FCI kl. 3 er det ønskelig med resultater av alle startende. Send gjerne hele resultatlisten for alle klasser!!

 

Bruk mailadressen: resultater@lydighetsnorge.no - takk for alle bidrag!

Resultater 2018 (resultater 2017)

Fitjar Stord Hundeklubb 10. november

 

Dommer: Rune Bjerkelund.

 

Klasse 1:

 

1. plass og 1.premiering - Sverre Skjelbred med Møllers Natti

 

2. plass - Anja Karoline Fevang med RLI, RLII Brombasken Olea

 

 

Klasse 2:

 

1.plass og 1.premiering - Inger Lise Fjørtoft med LPI One Shining Godness Hero

 

 

Klasse 3.

 

1.plass – Ann Christin Sjøtun med Doublehiphop

 

2.plass – Ida Anette Norheim med LPI AGHI AGI Hunters Guilds Fabbri

Arendal og omegn hundeklubb 05.11

 

Tønsberg Hundeklubb 04.11.

 

(trykk på dokumentet og bla nedover for alle klasser og resultater)

-

Tønsberg Hundeklubb 03.11.

 

(trykk på dokumentet og bla nedover for alle klasser og resultater)

-

-

Nkk Harstad 06.10

Dommer Trond Morten Teigen

 

Klasse 1

4 startende 2 førstepremier

 

Irma, Border collie, Hilde Nilssen, 176 poeng

Ready, Border collie, Tone Roarsen 174 poeng

 

Klasse 2

7 startende 1 førstepremie

 

Soltrollets Mist, Golden retriever, Lillian Småbakk Strøm, 176,5 poeng

 

Klasse 3

2 startende ingen førstepremie

 

FCI3

3 startende

Chocomate`s Harrys Cava, border collie, Silje Larsen 288 poeng

Luna, Border collie, Benedikte Roarsen, 253,5 poeng

Soltrollets Breakout Ike, Golden retriever, Oddvar Mathiassen 245,5 Poeng

-

Tromsø Hundeklubb 16.09

Dommer Terje Haugen

 

Klasse 1

5 møtt, ingen førstepremie

 

Klasse 2

5 møtt , ingen førstepremie

 

Klasse 3

2 møtt, ingen førstepremie

-

Tromsø hundeklubb 15.09

Dommer: Terje Haugen

 

KLasse 1

2 møtt, ingen første premie

 

KLasse 2

4 møtt, ingen første premie

 

Klasse 3

1 møtt, ingen første premie

-

Senja Hundeklubb,

09.09.2018 Dommer Tone Trøite

Klasse 1

2 møtt, ingen 1. premie

 

Klasse 2

3 møtt, 1, 1. premie

Soltrollets Mist, Lillian Småbakk Strøm 164,0 poeng

 

Klasse 3

2 møtt, ingen 1. premie

 

FCI3

Soltrollets Brakeout Ike

Oddvar Matiassen

Golden Rertriever

271,0

1. Premie

Soltrollets Fat Bob Ice

Connie Heim

Golden Retriever

263,5

1. Premie

Kjærlighetens I Walk Like

Åshild Hultgren

Jack Russel

211,5

3. Premie

Khemosabi Mj`s Smood Cri

Miriam Olsen

Golden Retriever

180,5

-

Senja Hundeklubb,

08.09.2018 Dommer Tone Trøite

Klasse 1

1 møtt, ingen 1. premie

 

Klasse 2

2 møtt, ingen 1. premie

 

Klasse 3

2. møtt, ingen 1. premie

 

FCI3

Soltrollets Fat Bob Ice

Connie Heim

Golden Retriever

285,5

1. Premie

Soltrollets Breake out Ike

Oddvar Mathiassen

Golden Retriever

285,o

1. Premie

Kjærlighetetens I Walk Like

Åshild Hultgren

Jack Russel terrier

201,0

3. Premie

9.9.2018 Kragerø Hundeklubb

Dommer : Frid Mikkola

 

Klasse 1

1. Maj-Lin Flørenes BC 186,5p

2. Andrès Gudbjørn Ama Schæffer 167,0p

3.Rolf Tveit Bjerke Rottweiler 163,5p

4.Gry Live Gulliksen Belgisk fårehund 142,5p

5.Gidske Houge Kleine Munsterlender 132,5p

6. Flat coated retriever 97,5p

 

Klasse 2

1.Anne Merete Moen Blanding 144,5p

2.Susanne Rueness Larsen Golden retriever 129,0p

 

Klasse 3

Gratulerer Hanne Lotte med LP championat

1.Hanne Lotte Kalnæs Belgisk Fårehund 288,0p

2.Laila K.G. Fledsberg Golden Retriever 276,5p

3.Carol Jorid Norfolk Belgisk Fårehund 274,5p

4.Anneke Van Dam Golden Retriever 255,0p

 

Fci3

1. Jannicke Mestad BC 274,5p

2. Finn Hugo Øyen BC 258,5p

3. Aud Seland BC 220,0p

2.september hos OODK:

 

Klasse 1:

 

Delt mellom Carol Myhre med Bea og Erik Jørgensen med Romi`s Viola – 175 poeng

Lorang Edseth med Ivo Caprino – 172 poeng

 

Klasse 2:

 

Nina Grasmo med nice Dog – 162,5 poeng

Trine Røykås med Spot – 157 poeng

Janna Oulie med Bare Min – 151 poeng

 

Klasse 3:

 

Kristoffer Siegel med Moxie – 236,5 poeng

Anne Cathrine Stange med Aunti Brownie – 232 poeng

Gro Eker med Indy – 228 poeng

FCI3

 

Ann-Karin Isaksen med Min Karma – 294,5 poeng

Kristin Gudem med Lazy Haste – 288,5 poeng

Hege Johnsen med Lille herman – 286 poeng

Rakkestad Hundeklubb. 02.09

Dommere Rune Bjerklund og Stein Feragen.

 

Klasse 1

16 møtt, 7 første premie

 

Hege Lindahl, Chocomate`s Netty Duck, Border Collie, 193,0

Madelene Brusegard, Hannemors Dream Away, Flat Coated Retriever, 172,5

Nina Gudim, Run&Relax Fridtjof Na, Labrador Retriever, 172,5

Liv Stokman, Shyloch Nostalgia Kerry Blue Terrier, 171,0

Heidi Berntsen Fughita`s Q-Zantha Schæferhund Langhåret 171,0

Lene Merete Trop Karmakollen`Hailey, Schøferhund Langhåret 170,0

Laila Synnøve Johannsen?, Andhämtningsen Zelda Zeph Golden Retriever 161,5

 

Klasse 2

11 møtt 4 med første premie

 

Ida Skute Bråten Minigårdens Ikaros, Kleinspitz 173,5

Synøve Johannesen Izgara`s Inez Belgisk Fårehun 168,5

Aino Iren Åsen Call Me- Robin Z. Jamenskyc, Chodsky pes, 165,5

Heidi Linnerud Trollheads Delta, Schæferhund No, 165,0

 

Klasse 3

6 møtt 1 med første premie

 

Hege Laurendz, Brukshunden Tex, Border Collie 265,0

 

Fci3

Inger Repstad Thoresen(?) Rainstone Birthday Suprise, Labrador Retriever, 259,5

Frida Colleen Østvan Whitney Face Border Collie, 246,5

Finn Hugo Øien, Borderness Cleo Border Collie, 223,5

Kim Andre Pedersen Kiss, Border Collie, 208

Anette Kristiansen, Jet, Border Collie 180,5

Drøbak Hundeklubb 01.09

 

Klasse 1

12 møtt 5 med 1. premie

 

Mette Nilsen, Stribukken Giggs, Stor puddel., 174,0 poeng

Martine Johansson, Get Weiler`s C`Her, Border Collie, 174,0 poeng

Mari Grytdal, Funkyganstr`s Aries, Belgisk Fårehun, 173,5 poeng

Vigdis Holdnes Jørgensen (?), Romis Viola, Schæferhund langhåret, 171,0 poeng

Helene Odden-Gravdahl, Blazing Sun Excellent Cha, Toller, 161,5

 

Klasse 2

 

10 møtt 2 med 1. premie

Aino Iren Åsen, Call Me-Robin Z Janenskyc, Chodsky pes, 167,5

Synøve Johanessen, Izgara`s Inez, Belgisk Fårehund, 160,5

 

Klasse3

3 møtt, ingen med 1. premie

 

FCI3

Tommy Haukeland, MINIPINA`s Damn Goodn Rea, Staffordshire Bull terrier, 274,0 poeng 1. premie

Liv Marit Solli, Goldhøjdens Graziella, Golden Retriever, 248,5 poeng 2. premie

 

 

-

Klubbmesterskap 1 sept i Stokke

Dommer: Lene Berntsen

Ringsekretær: Elisabeth Eriksen

 

Klasse 1

Alarica Vom Herzweil

145 p, 2rp, nr 5 i klassen

Shenina´s A touch of Magic

124 p, 3pr, nr 6 i klassen

Kveåhagen´s Embla

169 p, 1pr, nr 2 i klassen

Shenina´s Black Magic

108 p, 3pr, nr 7 i klassen

Izgara´s Girly

178,5 p, 1pr, nr 1 i klassen

Shenina´s Bring it on

160 p, 1pr, nr 4 i klassen

Trollergrenda´s Carpe Diem Isa

167 p, 1pr, nr 3 i klassen

 

BESTE ROTTWEILER I KLASSE 1

Shenina´s Bring it on

Vi gratulerer til alle sammen

 

Klasse 2

Fieldvally´s bent Emil

120 p, 3pr, nr 3 i klassen

Zecudas Easyrider

167 p, 1 pr, nr 1 i klassen

Kimura´s Pure Pleasure

Bryt

Kimura´s Mary Poppins

165,5 p, 1 pr, nr 2 i klassen

 

BESTE ROTTWEILER I KL 2 OG KLUBBMESTER

Zecudas Easyrider

Vi gratulerer til alle sammen

 

Klasse 3

Rottriver´s Balocco

196 p, 3 pr, nr 1 i klassen

Huntingfudges Choice of Raven

194 p. 3 pr, nr 2 i klassen

 

BESTE ROTTWEILER I KL 3

Rottriver´s Balocco

 

Vi gratulerer til alle sammen

 

Dalande Hundeklubb 26.08

Dommer: Trond Morten Teigen

 

 

Klasse 1

9 møtt, 5 med første premie

 

Marit (vet) Brevik, Dwylch Tigris Virgata for No, Border Collie, 187,0 poeng

Karin Gabrielsen, GOLDKOOIK's Precious Adel, Kooikerhund, 176,5

Eloïse Willems, Belgerulvens Dominans (m), Belgisk Fårehund, 170,0

Elizabeth Krone, Kaisa, Border Collie, 165,0

Martine Ryssdal, Etoilesfurry The King Of Fun Tito , Papillon, 164,0

 

Klasse 2

5 møtt, 2 første premie

 

Geir Ove Håkull, One Shining Space Dreamer, Flat Coated retriever, 172,0

Janne Iren Håkull, Miss Mallorys True Love, Flat Coated retriever, 168,5

 

Klasse 3

2 møtt, ingen med første premie

 

FCI3

May Britt Stifoss, Izi, Border Collie, 277,0

Ine Beate Reitan, Get Weiler's Gromme Prinsesse, Border Collie 221,5

Eloïse Willems, Belgerulvens Burning Phoenix, Belgisk Fårehund

 

Klepp Brukshund Klubb 25. August 2018

Dommer: Stein Ole Nergaard.

 

 

Klasse FCI 3

 

1.: Arnt Ove Holter, Poecilia's Sparkling Champagne, Golden Retriever, 232 poeng 2. premie

2.: Ine Beate Reitan Get Weiler's Gromme Prinsesse, Border Collie, 230, poeng 2. premie

3.: Eloïse Willems Belgerulvens Burning Phoenix, Belgisk Fårehund, 151 poeng, 2. premie

 

Klasse 3

1 startende, ingen førstepremie

 

Klasse 2

6 startende, 3 med første premie

 

1.: Cathrin Ovedal Landsvik, High Working B C Free Light Jack, Border Collie, 184,5 poeng 1 premie

2.: Geir Ove Håkull, One Shining Space Dreamer, Flat Coated Retriever, 175 poeng 1. premie

3.: Geir Ove Håkull, Miss Mallorys True Love, Flat Coated Retriever, 171 poeng 1. Premie

 

 

Klasse 1

9 startende, 2 med første premie

 

1.: Marit Brevik, Dwylch Tigris Virgata for no, Border Collie, 190,5 poeng, 1. Premie

2.: Eloïse Willems, Belgerulvens Dominans, Belgisk Fårehund, 173 poeng, 1. Premie

-

Ølen, Etne og Vindafjord hundeklubb 25.mars 2018

Dommer: Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1:

3 møtt, 1 med 1. premie

 

Hubba Bubba's Uno HorpestadLive Bertheussen173.0

 

Klasse 2:

3 møtt, 2 med 1. premie

 

High Working B C Free Light JackCathrin Ovedal, 173.5

 

Jacklaine's EasyGro Voldner Birkeland, 161.5

 

Klasse 3:

3 møtt, 1 med 1. premie

 

 

Extraction AryaKari Lillesund, 262.0

 

 

FCI3: 2 møtt, ingen 1. premier

 

Børvebingos Struttende RuttaJudith-Beate Stenehjem

225.0

 

Nesbakkens Ixi, Siv Marit S. Tho?, 218.5

Dalane hundeklubb 25. februar

Dommer Per Eigil Gylland

 

Klasse 1

4 møtt, 1 med førstepremie

Elizabeth Krone med Kaisa, 167,0 p

 

Klasse 2

1 møtt, 1 med førstepremie

Audhild Mæland med Chocomate's Harrys, 170,5 p

 

Klasse 3

2 møtt, 1 med førstepreme

Hanne Lotte Kalenæs med Ulvgaist Eddi, 268,5 p

 

FCI klasse 3

1. Ine Beate Reitan med Get Weiler's Gromme Prins, 261,5 p

2. Arnt Ove Holter med Poecilia's Sparkling Cham, 256,5 p

3. Gudrun Tønnesøl Ryst med Nesbakkens Blink, 232,0 p

4. Marianne Osmundsen B med Vilja, 144 p

5. Liv Marit Solli med Goldhöjdens Graziella, 137,5 p

NKK BØ - FCI

Rankingstevne til VM

Tellende på geraen

 

 

Vi ønsker flere resultater! Send inn til: resultater@lydighetsnorge.no

 

 

© Copyright. All Rights Reserved.