Resultater 2019

lydighetsnorge.no


Det er ingen automatikk i at vi får inn resultater fra stevner dessverre. Av den grunn ønsker vi din hjelp! Send oss resultater (og gjerne også bilder) fra stevner du er på 

Bruk mailadressen:  resultater@lydighetsnorge.no 


- takk for alle bidrag!


Ved feil på navn eller manglende navn gi beskjed!


Resultater 2019

Dalande Hundeklubb

25.08 

Dommer: Arild Berntsen 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Personlighetens Tryska of 

Chodsky pes 

Irene Sørsvann

185,0 

1,

Bea Fra Kolâstind 

Belgisk fårehund 

Ingunn Hamre Hognestad 

137,5

3,

Vintelli Lady Just for Fun 

Stor puddel 

Gunn Berntsen 

128,5 

3, 

Tessi 

Border Collie 

MetteHaugland 

127,0 

3,

Klasse 1 

Klasse 2 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Dwylch Tigris Virgata for 

Border Collie 

Marit (vet) Brevik 

173,5 

1,

Ariel 

Border Collie 

Rita Kastet 

161,0

1,

Red tollers Albert Law

Nova Scotia Duck Tolling Retriever 

Dag Torsvik 

144,5

2.

Åsmund 

Golden Retriever 

Trond Morten Teigen 

110,5 

3,

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Splash Indiana Jones

Mellompuddel 

Janne Evertsen 

255,5

2,

Blue

Border Collie 

Tove Tømmernes 

228,5

2,

Tolleråsens Athene 

Nova Scotia Duck Tolling retriever 

Åse Berg 

200,5

3,

GE Foxtrot 

Stor puddel 

Lise Kvalbein Urhaug 

120,5

-

Blaschke Bekka 

Kooikerhund 

Karin Gabrielsen 

109,5

-

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Get Weiler¨s Gromme Prins 

Border Collie 

Ine Beate Reitan 

19,0

19,0

25,5

28,5

34,0

36,0

25,5

38,0

25,8

36,0

287,0

1,

Poecilla¨s Sparkling Cham

Golden Retriever 

Arnt Ove Holter 

20,0

18,0

22,5

27,0

30,0

30,0

25,5

3,06

21,0

31,0

262,0

1.

BILDER KOMMER! 

Kragerø Hundeklubb 26.05 

Dommer:Roar Holmen 

Klasse 1

Fører 

Rase

Hund 

Poeng

Premie

 Steinar Geite 

Works Muffin 

179,5

1. 

Irene Sørsvann


Tryska

164,5

1.

Anja K.S. Ellingsen 


Loui

142,0

2.

Eva Hukkelås


Leo 

132,0

3.

Øyvind Rødskjær


Muffin

105,0

-

Fører 

Rase

Hund 

Poeng

Premie

Merete Simensen 


Gianteros Black Limosin 

170,0

1.

Trond Morten Teigen 


Ozzy

148,0

2.

Heidi Berntsen 


Fughitas Q-Zantha

147,53 

2.

Sverre Rystad 


No Mercy De Sol Casa 

145,0

2.

John Arne Pettersen 


Konglegreds Brillianr H 

134,5

3.

Rita Kastet


Ariel 

93,0

-

Klasse 2 

Klasse 3 

Fører 

Rase

Hund 

Poeng

Premie

Tove Tømmernes 


Blue

230,0

2.

Jahn Otto Benjaminsen 


Get Weiilers Boss

223,5

3. 

Karin Gabrielsen 


Blaschke Bekka 

110,0

-

Perly Berge 


Runforfuns Absolute Cute 

73,0

-

Klasse FCI

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

May-Britt Stifoss 


Izi











280,0

1.

Svein Børresen


Remy











273,0

1.

Gudrunn T Rystad


Blink











255,5

2.

Berit Kirkaune

Works Ella 

236,5

2.

Pallen FCIkl3
Pallen kl1
Pallen kl2 (2)
Pallen kl3

Dalane Hundeklubb 

12.05 

Dommer: Per Egil Gylland 

Klasse 1 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Luka 

Border Collie 

Else Kristin Svendsen 

142,5

2.

Sandust Indys Angel 

Mellompuddel 

Janne Evertsen 

131,0

3

Kaisa 

Border Collie 

Elkizabeth Krone 

129,5

3

Klasse 2 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Kid 

Border Collie 

Torun Larsen 

165,0

1. 

Red-Tollers Albert Law 

Nova Scotia Duck Tolling Retriever 

Dag Torsvik 

157,0

2. 

Hubba Bubbas Uno Horpest 

Berner Sennenhund 

Live Berteussen 

153,5

2

GOLDKOOIKs Precious Adel 

Kooikerhund 

Karin Gabrielsen 

45

-

Klasse 3 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Splash Indiana Jones 

Mellompuddel 

Janne Evertsen 

269,0 

1.

Engsboda Took A Doorway T 

Flat Coated Retriever 

Hilde Ulvatne Martinsen 

235,0 

2.

Shamvics Ulrikke 

Golden Retriever 

Liv Marit Solli 

232,0

2. 

High Working BC Free Lig

Border Collie 

Cathrin Ovedal Lands 

225,5

2.

Sukkertoppens Kim 

Flat Coatet Retriever 

Geir Ove Håkull 

221,0

3,

One Shining Space Dreamer 

Flat Coatet Retriever 

Geir Ove Håkull 

204,0

3

Blaschke Bekka 

Kooikerhund 

Karin Gabrielsen 

199,0

3

Sukkertoppens Bruno

Flat Coatet Retriever 

Geir Ove Håkull 

168,0

-

Indragårdens Izzi 

Golden Retriever 

Anneke Van Dam 

143,5

-

Klasse FCI 

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Dahabe

Border Collie 

Aud Seland 

18,0

19,0

19,5

25,5

30,0

36,0

25,5

28,0

22,5

28,0

252,0

2

Get Weilers Gromme Prins 

Border Collie 

Ine Beate Reitan 

20,0

20,0

25,5

-

30,0

40,0

21,0

30,0

25,5

36,0

248,0

2

Goldhöjdens Graziella

Golden Retriever 

Liv Marit Solli 

18,0

18,0

15,0

19,5

8,0

32,0

25,5

36,0

24,0

32,0

248,0

2

Izi 

Border Collie

May Britt Stifoss 

20,0

20,0

21,0

-

34,0

28,0

30,0

28,0

27,0

38,0

246,0

2

Vinnere klasse fci
Vinner KLasse 3
Vinner klasse 2

Stovner Hundeklubb 

04.05

Klasse 1 

Dommer: Trond Morten Teigen 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Up Swing Mysterious Lady 

Golden Retriever 

Karin Irene Hansen 

175,0

1. 

April pod Vserubskou skal

Chodsky pes 

Ole Petter Muggerud  

173,0 

1.

Working powers Buzz Light 

Border Collie 

Trine Røykaas 

161,0

1.

Lille-majas Yess 

Shetland Sheepdog 

Ingrid Frøysa

152,0

2. 

Zitara Stars Blue Rocky 

Shetland Sheepdog 

Bente Rødsten 

149,5 

2. 

Dirty Diamonds Chilli Fac 

Risenschnauzer 

Jørgen Stane 

136,5

3.

Hearty Vision Frida 

Fox Terrier Ruhåret 

Unni Einemo 

29,5

Klasse 2 

Dommer: Øystein Ødegård 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Ronja 

Blandingshund 

Jan Pahle Koritzinsk

180,0

1.

Babe V.D indies Hoeve

Belgisk fårehund 

Yvette Vissgren

171,5

1.

Kinloch Ella 

Border Collie 

Anne Lise Ytreberg

165,0

1.

Stribukkens Giggs 

Storpuddel 

Mette Nilsen 

158,0 

2

Izgaras Ivory 

Belgisk Fårehund 

Øystein Dahl 

154,0

2.

Bare Min 

Border Collie 

Janna Oulie 

151,5

2.

Apollo 

Border Collie 

Beate Riise 

150,0

2.

Luke 

Dansk svensk gårdshund 

Valerie Solum 

147,0

2.

Ometysts Tor 

Engelsk Springer spaniel 

Bjørn Skotte 

141,0 

2. 

Naamans Hera Heartbraker 

Nova Scotia Duck Tolling Retriever 

Unni Kristine Solber 

137,5

3.

Dunerskogens Innertier 

Dansk- svensk gårdshund 

Synnøve E Solum 

96,5

Klasse 3 

Dommer: Tron Morten Teigen 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Works Zoey 

Border Collie 

Kristin Løkkemo

256,5

1.

VI-VI Before Sunrise

Golden Retriever 

Giedrius Dervinis

142,5


c Ziva Aidens Av Kamperh

Berner Sennenhund

Anne Lise Storkjørre 

119,0


Klasse FCI3 

Dommer : Øystein Ødegård 

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Easy Peasy 

Border Collie 

Line Bu Nilsen 










278,5

1.

Gawains Bright Star 

Border Collie 

Torunn Holtbakk 











273,0

1.

Myrullens Lille Hermann 

Border Collie 

Hege Johnsen 











254,0

2.

High Working BC Cash 

Border Collie 

Morten Krogstad 











239,5

2.

Miriam Pedersen 

Golden Retriever 

Miriam Pedersen 











225,5

2.

Bordersness Cleo 

Border Collie 

Finn Hugo Øyen 

163,0

LP1
LP2
LP3
FCI3080519

Sunnmøre Hundeklubb 28.04 

Dommer Tanja Hulsund 

(uttaksstevne) 

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Målli 

Border Collie 

Monika Beate Kvernberg 

19,0

20,0

28,5

24,0

38,0

40,0

28,5

40,0

27,0

36,0

301,0

1.

Myrullens Ludvig 

Border Collie 

Kjellaug Selsaas 

20,0

20,0

28,5

25,5

36,0

38,0

30,0

36,0

28,5

36,0

296,5

1.

Get Weilers Jubel 

Border Collie 

Mona Caspersen Strøm 

18,0

20,0

27,0

30,0

38,0

32,0

25,5

36,0

28,5

34,0

289,0

1.

Joy

Border Collie

Liv Mc Dowell

20,0

19,0

21,0

19,5

32,0

40,0

27,0

32,0

27,0

40,0

277,5

1.

Chocomates Harrys Kitty 

Border Collie 

Monika Beate Kvernberg 

20,0

20,0

25,5

27,0

28,0

38,0

19,5

36,0

27,0

32,0

273,0

1.

Izgaras Ekki

Belgisk Fårehund

Geir Brandtsæg 

20,0

16,0

25,5

24,0

26,0

20,0

24,0

32,0

27,0

36,0

250,5

2.

Bill

Border Collie

Håkon Groven 

20,0

20,0

25,5

-

30,0

34,0

28,5

34,0

18,0

32,0

242,0

2

Chocomates Harrys Mhiike 

Border Collie

Ingrid Askim 

-

-

22,5

25,5

34,0

28,0

24,0

32,0

21,0

36,0

223,0

3.

Thelook Exsplosive Ivo 

Border Collie 

Hilde Skjoldal

High Working BC Cayman 

Border Collie 

Irene Goa 

Chocomates Harry  Chilli 

Border Collie 

Monica Wickstrøm 













Somollis Inez

Border Collie 

Kristin Natås Hauger 

Chocomates Harrys Cava 

Border Collie 

Silje Larsen 

NKK Ålesund 

27.04

Klasse 1 

Dommer: Øystein Ødegård 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Maestro Mozart Alias Dako 

Belgisk Fårehund 

Mantas Belagovis 

183,5 

1.

Essence Of Love Dalido 

Briard 

Anne Laura Rasch Hau

172,0

1

rtas Spot on me 

Labrador Retriever 

Hilde Weyer 

157,5

2

Golden Editions Iridessa

Golden Retriever 

Hilde Elin Smenes 

125,0

3.

Bright Lightnings Brave 

Wels Corgi Cardigan 

Annemarie Van den Be

106, 0 13.


Klasse 2 

Dommer: Tanja Hulsund 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

My Trusted Friend Snotra 

Border Collie 

May Therese Rishaug 

146

2

Overcross Aria 

Australian Kelpie 

Mona Stavnesli Eltv?

125

3

Flatcoat-arwens Plask 

Flat Coated retriever 

Ann Olaug Toftesund 

112

3

Bårvas Jazmin 

Border Collie 

Anne Katrine Skogmo

18


Klasse 3 

Dommer : Tanja Hulsund 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Armin Frå Kolåstind 

Belgisk Fårehund 

Solveig Fløde 

226,5

2

Flatcoat-arwens Bjørk

Flat coated retriever 

Ann Olaug Toftesund 

177

-

FCI3

Dommer: Øystein Ødegård 

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Chocomates Harrys Chilli

Border Collie 

Monica Wickstrøm

20

19

27

24

38

40

27

38

27

38

298

1

Målli

Border Collie 

Monika Beate Kvernberg

20

20

27

27

36

32

28,5

36

25,5

36

288

1

Get Weilers Jubel

Border Collie 

Mona Caspersen Strøm 

20

20

24

27

32

24

25,5

32

27

34

265,5

1

Myrullens Ludvig

Border Collie 

Kjellaug Selsaas 

19

20

27

27

20

8

18

36

16,5

36

257,5

1

Bill

Border Collie 

Håkon Groven 

20

20

24

25,5

3,4

32

25,5

20

15

36

252

2

Izgaras Ekki

Belgisk Fårehund 

Geir Brandtzæg

20

16

24

18

32

32

22,5

28

24

32

248,5

2

Joy

Border Collie 

Liv Mc Dowell 

20

18

24

24

28

30

-

32

24

36

236

2

Chocomates Harrys Mhiike 

Border Collie 

Ingrid Askim 

-

-

15

-

32

-

18

24

18

-

107

-

High Working BC Cayman 

Border Collie 

Irene Goa 











IM


Somolis Inez

Border Collie 

Kristin Natås Hauger 

IM

Thelook Explosive Ivo 

Border Collie 

Hilde Skjoldal 

IM

Chocomates Harry Cava 

Border Collie 

Silje Larsen 

IM

Klasse1

Haugesund og omegn Hundeklubb 06.04.2019

Dommer: Stein Ole Nergaard 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

NO30921/18



182

1. 

Klasse 2 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

NO31600/17



8,5

1.

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

NO34855/10


18

18

15

18

24

0

24

28

24

26

198

3

NO47986/15

20

0

21

27

32

24

21

24

0

24

193

3

NKK Kristiansand

Dommer: Rune Bjerkelund


Klasse 1

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Vintelli Lady Just For Fu

Stor Puddel

Gunn Berntsen

157,5

2.

Arcko

Labrador Retriever

Janne Elisabeth Hans

147,5

2.

Knut

Golden Retriever

Emil Hårklau Hagen

143,0

2.

Klasse 2

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Izgara's Ivory

Belgisk Fårehund

Øystein Dahl

152,5

2.

Russell Yards All Eyes On

Boston Terrier

Mai-Kristin Nicolaysen

146,5

2.

Yr

Border Collie

Asbjørg Jonassen

142,5

2.

Izgara's Girly

Belgisk Fårehund

Gry Live Gulliksen

137,0

3.

Kamilla

Golden Retriever

Susanne Rueness Larsen

125,0

3

CHRILIKAS D'Halloween Sca

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Kate Iren Tangnes

122,0

3.

Fieldvalley's Bernt Emil

Labrador Retriever

Vidar Hoel

91,0

-

Klasse 3 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

High Working B C Free Light

Border Collie

Cathrin Ovedal Lands

250,5

2.

Ekraborderen's DARK Red R

Border Collie

Renate Lund

218,0

3.

Chocomate's Donald Duck

Border Collie

Bente Lyngaas

182,5

-

Klasse FCI3

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Myrullen's Min Karma

Border Collie

Ann-Karin Isaksen

20,0

19,0

25,5

27,0

34,0

36,0

25,5

36,0

28,5

36,0

287,5

1.

Chocomate's Harrys Chili

Border Collie

Monica Wickstrøm

20,0

20,0

27,0

25,5

36,0

36,0

27,0

34,0

27,0

34,0

286,5

1.

Myrullen's Ludvig

Border Collie

Kjellaug Selsaas

19,0

20,0

25,5

24,0

34,0

34,0

24,0

34,0

25,5

36,0

276,0

1.

High Working B C Cayman

Border Collie

Irene Goa

19,0

20,0

25,5

19,0

34,0

32,0

25,5

32,0

24,0

34,0

265,5

1.

Dixie

Border Collie

Marit Rasmussen Anfi

17,0

20,0

22,5

22,5

34,0

34,0

25,5

32,0

25,5

32,0

265,0

1.

Work's Ella

Border Collie

Berit Kirkaune

20,0

18,0

24,0

25,5

32,0

34,0

25,5

28,0

22,5

34,0

263,5

1.

Gawain's Bright Star

Border Collie

Torunn Holtbakk

18,0

19,0

22,5

24,0

34,0

28,0

24,0

34,0

24,0

32,0

259,5

1.

Thelook Explosive Ivo

Border Collie

Hilde Skjoldal

20,0

19,0

24,0

22,5

32,5

24,0

25,5

34,0

21,0

28,0

250,0

2.

Remy M

Border Collie

Svein Børresen

20,0

18,0

24,0

25,5

26,0

22,0

19,5

34,0

25,5

32,0

246,5

2.

Izi

Border Collie

May Britt Stifoss

19,0

19,0

18,0

18,0

32,0

26,0

22,5

26,0

24,0

34,0

238,5

2.

Get Weiler's Jubel

Border Collie

Mona Caspersen Strøm

19,0

18,0

24,0

25,5

32,0

-

24,0

36,0

25,5

32,0

236,0

2.

Easy-Peasy

Border Collie

Line Bu Nilsen

16,0

19,0

22,5

24,0

32,0

-

27,0

34,0

27,0

34,0

235,5

2.

Izgara's Eikki

Belgisk Fårehund

Geir Brandtzæg

20,0

17,0

24,0

22,5

20,0

26,0

22,5

24,0

25,5

30,0

231,5

2.

Dahabe

Border Collie

Aud Seland

18,0

18,0

19,5

24,0

30,0

24,0

16,5

24,0

24,0

28,0

226,0

2.

Whitney Face

Border Collie

Frida Colleen Østvan

19,0

17,0

21,0

22,5

34,0

-

21,0

22,0

25,5

34,0

216,0

3.

Get Weiler's Gromme Prins

Border Collie

Ine Beate Reitan

19,0

15,0

16,5

18,0

32,0

-

24,0

32,0

-

30,0

196,0

3.

Joy

Border Collie

Liv Mc dowell

19,0

15,0

16,5

18,0

30,0

34,0

15,0

-

25,5

22,0

195,0

3.

Rainstone Birthday Surpri

Labrador Retriever

Inger Repstad Thorse

-

-

-

-

-

-

-

-

18,0

-

18,0

-

Drammen Brukshundklubb 10.03.2019

Dommer: Øystein Ødegård og Rune Bjerkelund


Klasse 1. Dommer: Runar Bjerkelund

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Spinny

Border Collie

Inger Bakkeby

170,5

1.

Napada's Greys Anatomy

Flat Coated Retriever

Lene Cecilie Hellum

153,5

2.

Westre Stikles Ibux

Dansk-svensk Gårdshund

Andrea Kløverød Hold

149,0

2.

Tollergrenda's Carpe Diem

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Christine Siljedal A

140,5

2.

I'm Kickass Gorgeous av A

Australian Shepherd

Sidsel Færden

139,0

3.

Eventyrskogen's Diva

Dansk-svensk Gårdshund

Anette Karlsen

134,0

3.

Dracoulinnes Leo

Australian Kelpie

Eva Hukkelås Myhra

129,0

3.

Solberget's Adak Lea

Alaskan Malamute

Gorm Grønberg Dah

125,5

3

Emil

Blandingshund

Astrid Camilla Nilse

99,0



Klasse 2. Dommer: Øystein Ødegård

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

River Fox Rockabilly Av F

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Astrid B Willersrud

176,5

1.

Soltrollets 7up-prima

Golden Retriever

Anette Karlsen

168,5

1.

Stribukkens Giggs

Stor Pudde

Mette Nilsen

159,0

2.

Lauprak's Queen Mocca

Flat Coated Retriever

Juliane Emily Erikse

146,5

2.

Kurt

Border Collie

Eli Hagen

143,0

2.

Keisy Nell

Border Collie

Janne Birgitte Olsen

142,5

2.

Izgara's Ivory

Belgisk Fårehund

Øystein Dahl

136,0

3

Get Weiler's C'Her

Border Collie

Martine Johansson

135,5

3.

Cirka Av Vebema

Rottweiler

Bereth Slagstad

127,0

3.

Aussie Action's Red Unbea

Australian Kelpie

Aud-Sylvi Hansen

127,0

3

TEVERICA's Close to somet

Boxer

Unni Velo

75,0

-


Klasse 3  Dommer Øystein Ødegård

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Chrilikas Friday I'm In L

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Kate Iren Tangnes

263,5

1.

Ekraborderen's DARK Kule

Border Collie

Malene Grip

251,0

2.

Huntingfudges Choice Of R

Golden Retriever

Nathalie Mathisen

236,0

2.

Chocomate's Donald Duck

Border Collie

Bente Lyngaas

214,0

3.

Rottriver's Balocco

Rottweiler

Torill Andrine Odlan

185,5

-

Bannockfield Dove

Cocker Spaniel

Therese Myhrhaug

185,0

-

Spot

Border Collie

Trine Røykaas

103,5

-


Klasse FCI 3 Dommer: Rune Bjerkelund

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Izi

Border Collie

May Britt Stifoss

19,0

20,0

15,0

22,5

34,0

28,0

27,0

36,0

25,5

34,0

261,0

1.

Solsvingens Cosmos

Golden Retriever

Miriam Pedersen

20,0

16,0

25,5

25,5

34,0

32,0

21,0

24,0

24,0

32,0

254,0

2.

Chocomate's Harrys Mhii

Border Collie

Ingrid Askim

17,0

14,0

24,0

22,5

32,0

22,0

-

32,0

25,5

32,0

221,0

3.

Tarik

Blandingshund

Ann-Helen Ulriksen

18,0

14,0

16,5

18,0

34,0

-

21,0

30,0

24,0

28,0

203,5

3.

Drammen Brukshundklubb 09.03.2019

Dommer: Øystein Ødegård  og Rune Bjerkelund

Klasse 1.   Dommer Øystein Ødegård

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Dracoulinnes Leo

Australian Kelp

Eva Hukkelås Myhra

182,5

1.

Tollergrenda's Carpe Diem

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Christine Siljedal A

165,5

1.

Spinny

Border Collie

Inger Bakkeby

156,5

2.

Jakira's Time Of My Life

Golden Retrieve

Vigdis Hellerud

152,0

2.

Hearty Vision Frida

Fox Terrier Ruh

Unni Einemo

149,0

2.

Napada's Greys Anatomy

Flat Coated Retriever

Lene Cecilie Hellum

141,0

2.

Ah-Tib's Vilmers Ron Weas

Cocker Spaniel

Martine Wroll Evense

140,0

2.

Solberget's Adak Lea

Alaskan Malamute

Gorm Grønberg Dahl

136,0

3.

Westre Stikles Ibux

Dansk-svensk Gårdshund

Andrea Kløverød Hold

131,0

3.

Cool Love av Lee Armand

Berner Sennenhund

Patricia Risopatron

128,0

3.

Eventyrskogen's Diva

Dansk-svensk Gårdshund

Anette Karlsen

118,0

3.

Emil

Blandingshund

Astrid Camilla Nilse

106,0

3.

Klasse 2 . Dommer Rune Bjerkelund

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Soltrollets 7up-prima

Golden Retrieve

Anette Karlsen

162,0

1.

Keisy Nell

Border Collie

Janne Birgitte Olsen

160,5

1.

Funkyganstr`s Aries

Belgisk Fårehund

Mari Grytdal

154,0

2.

Poecilia's Renate

Jack Russell Terrier

Renate Lund

148,0

2.

Izgara's Ivory

Belgisk Fårehund

Øystein Dahl

144,5

2.

Kurt

Border Collie

Eli Hagen

142,0

2.

Shaggy Toller's Secret Mi

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Aasne Olsen

141,0

2.

Lauprak's Queen Mocca

Flat Coated Retriever

Juliane Emily Erikse

133,5

3.

Aussie Action's Red Unbea

Australian Kelpie

Aud-Sylvi Hansen

130,0

3.

Get Weiler's C'Her

Border Collie

Martine Johansson

129,0

3.

Izgara's Girly

Belgisk Fårehun

Gry Live Gulliksen

125,5

3.

Stribukkens Giggs

Stor Puddel

Mette Nilsen

117,0

3.

Luke

Dansk-svensk Gårdshund

Valerie Solum

117,0

3.

Samisadors Arctic Ailo

Labrador Retriever

Vera Synnøve Dahl Ve

110,0

3.

Iver

Border Collie

Bente Davidsen

101,5

3.

TEVERICA's Close to somet

Boxer

Unni Velo

101,0

3.

Lochaline's Robin's Uniqu

Engelsk Springe Spaniel

Anette Kind Petersen

98,0

-

Cool-dog's Happy Dream

Engelsk Springe Spaniel

Marie Aadalen

86,0

-

Toot's It's What I Want

Dalmatiner

Åsa Fagerlund

53,0

-

Klasse 3. Dommer Øystein Ødegård

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Super Kopi

Border Collie

Solgunn Roarsen

270,5

1.

Bermuda

Border Collie

Tove Carlsen

243,0

2.

Clarblick Stierna

Schäferhund

Gro Eker

219,5

3.

Bannockfield Dove

Cocker Spaniel

Therese Myhrhaug

176,0

-

BAZAAR's Beauvais

Mellompuddel

Susan Pettit

153,0

-

Huntingfudges Choice Of R

Golden Retriever

Nathalie Mathisen

151,0

-

Samisadors Arctic Archie

Labrador Retriever

Marianne Furuseth

117,0

-

Yapyards Love Hurts

Riesenschnauzer

Rita Olsen

90,50

-

Klasse FCI 3 Dommer Rune Bjerkelund

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Gawain's Bright Star

Border Collie

Torunn Holtbakk

20,0

20,0

25,5

18,0

32,0

36,0

24,0

34,0

24,0

24,0

257,5

1.

Izi

Border Collie

May Britt Stifoss

19,0

17,0

16,5

22,0

20,0

36,0

24,0

30,0

24,0

34,0

243,0

2.

Izgara's Ginnie

Belgisk Fårehun

Geir Brandtzæg

20,0

18,0

16,5

24,0

34,0

20,0

24,0

20,0

25,5

26,0

228,0

2.

Tarik

Blandingshund

Ann-Helen Ulriksen

19,0

17,0

16,5

18,0

32,0

20,0

22,5

32,0

19,5

28,0

224,5

3

Romi's Vibby

Schäferhund

Annelie Wreming

17,0

12,0

24,0

25,5

34,0

20,0

25,5

-

22,5

30,0

210,5

3.

Chocomate's Harrys Mhii

Border Collie

Ingrid Askim

-

-

18,0

21,0

34,0

20,0

21,0

32,0

25,5

30,0

201,5

3.

Solsvingens Cosmos

Golden Retrieve

Miriam Pedersen

17,0

17,0

15,0

18,0

30,0

-

18,0

20,0

24,0

32,0

191,0

-

Jet

Border Collie

Anette Kristiansen

20,0

19,0

-

24,0

-

-

25,5

34,0

25,5

22,0

170,0

-

Stella Polaris

Border Collie

Mona Helen Bårdsen T

19,0

20,0

16,5

18,0

20,0

-

-

32,0

-

30,0

155,5

-

Somollis Inez

Border Collie

Kristin Natås Hauger

19,0

16,0

24,0

-

-

-

25,5

34,0

24,0

-

142,5

DISK

Dalande Hundeklubb 10.03.2019

Dommer: Bjørn Ivar Svendsen

Klasse 1

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

JOYLAND's Magic Blush

Shetland Sheepd

Wenche Brakstad Haug

165,5

1.

Tommy

Blandingshund

Helene Lia

156,5

2.

Kaisa

Border Collie

Elizabeth Krone

153,0

2.

Sukkertoppen's True Silke

Flat Coated Retriever

Elsa A Hareland

142,5

2.

QM B-Zorro av Bokkedal'n

Kleiner Münster

Morten Nielsen

142,5

2.

Vintelli Lady Just For Fu

Stor Puddel

Gunn Berntsen

138,0

3.

Klasse 2

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Dwylch Tigris Virgata for

Border Collie

Marit (vet) Brevik

132,0

3.

Bocopie's Becky

Australian Kelpie

Ellen Johnsen Felker

124,0

3.

Hubba Bubba's Uno Horpest

Berner Sennenhund

Live Bertheussen

107,5

3.

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Modesty Blaise

Border Collie

Marit (vet) Brevik

223,0

3.

Indragårdens Issi

Golden Retrieve

Anneke Van Dam

179,0

-

Klasse 3

Klasse FCI3

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Poecilia's Sparkling Cham

Golden Retriever|

Arnt Ove Holter

18,0

18.0

22,5

22,5

30,0

-

24,0

28,0

21,0

32,0

216

3.

Get Weiler's Gromme Prins

Border Collie

Ine Beate Reitan

20,0

18,0

19,5

-

30,0

-

24,0

-

18,0

26,0

155,5

-

Goldhöjdens Graziella

Golden Retriever

Liv Marit Solli

-

17,0

16,5

15,0

-

24,0

24,0

-

18,0

26,0

140,5

-

Eide og Fræna Hundeklubb

Søndag 03.03

Klasse 1



Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Ekraborderen's DARK Miss Punky

Border Collie


172

1.

Ally Av Goldbite

Hollandsk Gjeterhund


165

1.

Essence Of Love Dalido

Briard


153

2.

Flatcoat-arwen's Plask

Flat Coated Retriever


149

2.

Big Nico av Fearless Angel

Rottweiler


140,5

2.

Golden Edition's Iridessa

Golden Retriever


140

2.

Hasimo's Joyful Surprise

Shetland Sheepdog


88,5


Klasse 2

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

My Trusted Friend Snotra

Border Collie


180

1.

Golden Edition's Windjammer Race

Golden Retriever


149

2.

Bårvas Jazmin

Border Collie


134

3.

Overcross Aria

Australian Kelpie


106,5

3.

Klasse 3

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Armin Frå Kolåstind

Belgisk Fårehund


256

1. Cert

Chocomate's Ayla

Australian Kelpie


249,5

2.

Myrullen's Nick

Border Collie


244

2.

Flatcoat-arwen's Bjørk

Flat Coated Retriever


152,5


FCI 3

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Goldhöjdens Graziella

Golden Retriever












278

1.

Chocomate's Harrys Kitty

Border Collie












272,5

1.

Chocomate's Harrys Mhii

Border Collie












205,5

3.

Eide og Fræna Hundeklubb

Lørdag 02.03


Klasse 1

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Weilerott's Sylvester

Rottweiler


181

1.

Weilerorr's Per Pondus

Rottweiler


180,5

1.

Ekraborderen's Dark Miss Punky

Border collie


179

1.

Essence of love Dalido

Briard


164

1.

Flatcoat-arwen's Plask

Flat Coated Retriever


164

1.

Big Nico av Fearless Ange

Rottweiler


117,5

3.

Klasse 2

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Golden Edition's Windjammer Race

Golden Retriever


147

2.

My Trusted Friend Snotra

Border Collie


122,5

3.

Overcross Aria

Australian Kelpie


119,5

3.

Klasse 3

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Cefeus Blazing Phoenix I I

Australian Kelpie


263,5

1. CERT

Chocomate's Ayla

Australian Kelpie


237,5

2.

Armin Frå Kolåstind

Belgisk Fårehund


231,5

2.

Veemtroppens Jippii

Schäferhund


227,5

2.

Flatcoat-arwen's Bjørk

Flat Coated Retriever


222

3.

Myrullen's Nick

Border Collie


219

3.

FCI 3

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Chocomate's Harrys Kitty

Border Collie












246,5

2.

Goldhöjdens Graziella

Goldhöjdens Graziella












198

3.

Chocomate's Harrys Mhii

Border Collie












170,5


NKK Bø 17. feb

Dommer: Stein Ole Nergaard

Klasse FCI 3

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Målli

Border Collie

Monika Kvernberg

20

19

28.5

27

36

32

28.5

38

27

36

292

1.

Myrullen's Min Karma

Border Collie

Ann-Karin Isaksen

20

20

27

25.5

32

36

27

36

28,5

38

290

1.

Myrullen's Lazy Haste

Border Collie

Kristin Gudem

20

20

27

27

34

32

27

36

28.5

36

282.5

1.

Chocomate's Harry Cava

Border Collie

Silje Larsen

18

19

24

25.5

34

36

27

36

27

36

282,5

1.

Thelook Exsplosive Ivo

Border Collie

Hilde Skjoldal

20

20

24

24

28

28

27

36

28.5

38

275,5

1.

Myrullen's Ludvig

Border Collie

Kjellaug Selsaas

20

16

27

27

34

20

27

38

27

36

272

1.

Get Weiler's Jubel

Border Collie

Mona Caspersen Strøm

20

20

28.5

21

32

20

27

36

30

36

270,5

1.

Myrullen's Lille Herman

Border Collie

Hege Johnsen

20

17

27

28,5

36

32

28.5

20

25.5

36

270.5

1.

Chocomate's Harrys Chilli

Border Collie

Monica Wickstrøm

20

20

28.5

27

38

36

28.5

36

-

36

270

1.

Get Weiler's Gromme Prins

Border Collie

Ine Beate Reitan

20

18

25.5

24

32

24

25.5

34

24

32

259

1.

Dixie

Border Collie

Marit Rassmussen Arntfinnsen(?)

-

18

27

25,5

36

26

27

38

27

32

256.5

1.

Gawain's Bright Star

Border Collie

Torunn Holtbakk

18

17

24

16.5

32

32

25.5

28

25.5

34

252.5

2.

Izgara's Eikki

Belgisk Fårehund

Geir Brandtzæg

20

16

24

24

28

28

21

30

25,5

28

244,5

2.

High Working B C Cayman

Border Collie

Irene Goa

20

19

27

18

36

-

27

36

25.5

34

242,5

2.

Remy M

Border Collie

Svein Børresen

20

19

24

25.5

30

-

24

36

27

36

241.5

2.

High Working Mexico

Border Collie

Solgunn Roarsen

20

19

27

25.5

-

28

27

36

24

32

238.5

2.

Joy

Border Collie

Liv Mc Dowell

18

18

21

27

34

-

27

28

25.5

34

232.5

2.

Soltrollets Breakout Ike

Golden Retriever

Oddvar Mathiassen

20

12

24

24

20

26

-

34

25.5

34

219.5

3.

Izi

Border Collie

May Britt Stifoss

20

-

16.5

18

32

20

-

30

25.5

36

198

3.

Work's Ella

Border Collie

Berit Kirkaune

20

10

18

25.5

34

20

21

-

24

24

196.5

3.

Klasse 2

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Chocomate's Netti Duck

Border Collie

Hege Lindal

190

1.

DEEPEYES Almoste the Truth

Australian Kelpie

Tone Wenhaug

128,0

3.

Russel Yards All Eyes On

Boston Terrier

Mai-Kristin Nicolaisen

106,0

3

Nicelest Tell

Border Collie

Monica Rambo

91,5

-

NKK Bø 16.feb


Dommer: Bjørn Ivar Svendsen

Klasse 3

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Fhyr's Robin

Border Collie

Kristin Gudem

287,0

1.

Stella Polaris

Border Collie

Mona Helen Bårdsen

258,5

1.

Hunters Guilds Fabbri

Cocker Spaniel

Ida Anette Norheim

229,0

2.

Splash Indiana Jones

Mellompuddel

Janne Evertsen

217,0

3.

Jo

Border Collie

Cecilie Aspen Grøvdal

213,5

3.

Blaschke Bekka

Kooikerhund

Karin Gabrielsen

97,5

-

Klasse 1

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Westre  Stikeles Ibux

Dansk svensk gårdshund

Andrea Kløverød Hold

166,0

1.

Aquamanda's Vicky Vera

Chesapeake Bay retriever

Iris B Idland

153,5

2.

Nepada's Greys Anatomy

Flat Coated retriever

Lene Cecilie Hellum

143,o

2.

Sandust Indy's Angel

Mellompuddel

Janne Evertsen

119,0

3.

Stovner 26 og 27 jan


Dommer: Rune Bjerkelund

Klasse 1

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Chocomate's Doffen Duck

Border Collie

Satu Niemi

!85.5

1.

Run & Relax's Fridtjof Na

Labrador Retriever

Nina Gudim

174.5

1.

Spinny

Border Collie

Inger Bakkeby

174.0

1.

Lindjax Miss-Mafia

Belgisk Fårehund

Anette Lernæs

165.5

1.

Sara

Stor Puddel

Hanne Kristin Fogsta

164.0

1.

Malo

Labrador Retriever

Lions Førerhundskole

157.0

2.

Winningmood with Dalstaff

Staffordshire Bullterrier

Katrine Westerby

155.0

2.

I'm Kickass Gorgeous av A

Australian Shepard

Sidsel Færden

153.5

2.

Shyloch Nostalgia

Kerry Blue Terrier

Liv Stokman

151.0

2.

Ascari's Magda

Schæfer

Stine Odinsen

148,5

2.

Aridgeocrat's Just- in Bea

Dansk-svensk gårdshund

Liv-Anine Brandsgård

139.0

3.

Brurbakka's Good Looking

Belgisk Fårehund

Tine Sköll Johansen

132.0

3.

Bissibingens Jezper LiUm

Pumi

Oda Tiller

131.0

3.

Bringback's Theron

Golden Retriever

Marianne Hovind

129.0

3.

Ah-Tib's Vilmers Ron Weas

Cocker Spaniel

Martine Wroll Evense

128.5

3.

Latrudas Foenix From the

Berner Sennenhund

Stine Bøe

122.0

3.

Eventyrskogen's Diva

Dansk-svensk Gårdshund

Anette Karlsen

121.0

3.

Coffee (m) av Bergsprekke

Belgisk Fårehund

Anne Sofia Stabrun

110.5

3.

Dommer: Anne-Marit Traaholt


 

Klasse 2

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Ronja

Blandingshund

Jan Pahle Koritzinsk

181.0

1.

Call Me Robin Z Jamenskyc

Chodsky pes

Aino Iren Åsen

158.5

2.

Mac Link's Monsunen

Dvergsnauzer

Anita Ness

158.0

2.

Stribukkens Giggs

Stor Puddel

Mette Nilsen

143.0

2.

Izgara's Ivory

Belgisk Fårehund

Øystein Dahl

142.5

2.

TEVERICA's Close to somet

Boxer

Unni Velo

141.5

2.

Shaggy Toller's Secret Mi

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Aasne Olsen

141.0

2.

Ometvst's Tor

Engelsk Springer spaniel

Bjørn Skotte

140,5

3.

Nyhuslias Sweety

Golden Retriever

Ingunn Holmen

139.5

3.

Izgara's Girly

Belgisk Fårehund

Gry Live Gulliksen

137.0

3.

Toot\s It's What I Want

Dalmantiner

Åsa Fagerlund

130.5

3.

Samisadors Arctic Ailo

Labrador Retriever

Vera Synnøve Dahl Ve

130.0

3.

Åsmund

Golden Retriever

Trond Morten Teigen

126.5

3.

Blonditales Ladybug

Staffordshire Bullterrier

Ane Braathem Andersen

123.5

3.

Elling

Border Collie

Linda Ytrestøyl

123.0

3.

Greis Working Strips

Border Collie

Ane Braaten Andersen

122.5

3.

Soltrollets 7uo- Prima

Golden Retriever

Anette Karlsen

121.0

3.

Lauprak's Queen Mocca

Flat Coated Retriever

Juliane Emily Eriksen

114.5

3.

Luke

Dansk-svensk Gårdshund

Valerie Solum

106.0

3.

Flatnews Nothing But Trou

Flat Coated Retriever

Anne Cecilie Bjerkel

105.5

3.

Dunderskogen's Innertier

Dansk-svensk Gårdshund

Synnøve E Solum

93.5

-

Risen Artic's Quentin

Risenschnauzer

Aina Flesvik

77.5

-

Dommer: Anne-Marit Traaholt


 

Klasse 3

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Fyhr's Robin

Border Collie

Kristin Gudem

283,0

1.

Chrilikas Friday I'm In L

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Kate Iren Tangenes

282,0

1.

Super Kopi

Border Collie

Solgunn Roarsen

254,5

2.

Bannockfield Dove

Cocker Spaniel

Therese Myhrhaug

244.0

2.

Hennagardens Gara Gemma

Dansk-svensk Gårdshund

Hanne Cathrine Worup

233.5

2.

Yapyards Love Hurts

Riesenschnauzer

Rita Olsen

225.5

2.

Villjentas Cille Skog

Border terrier

Ann Kristin Moen

204,5

3.

Get Eriler's Boss

Border Collie

Jahn Otto Benjaminsen

195.5

3.

Blackneck's B'ärke

Belgisk Fårehund

Oda Vittor

185.0

-

NOVANORDS Didrik fra Stas

Dansk-svensk Gårdshund

Dagmar Moseby

176.0

-

Cc Ziva Aidens Av Kamperh

Berner Sennenhund

Anne Lise Storkjørre

165.0

-

BOBWHITE's Summer Flower

Engelsk Springer Spaniel

Hege Holmin

142.5

-

Tinka

Border Collie

Inger Bakkeby

139,0

-

VI-VI's Before Sunrise

Golden Retriever

Giedrius Dervinis

134.5

-

Benzelias Heartbreaking H

Dansk-svensk Gårdshund

Liv-Anine Brandsgård

91,5

-

Dommer: Rune Bjerkelund

Klasse FCI 3

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Chocomate's Harry Chilli

Border Collie

Monica Wickstrøm











286,5

1.

Easy-Peasy

Border Collie

Line Bu Nilsen











282.0

1.

Myrullen's Lille Herman

Border Collie

Hege Johnsen











273.0

1.

Myrullens Min Karma

Border Collie

Ann- Karin Isaksen











271.5

1.

Gawain's Bright Stae

Border Collie

Torunn Holtbakk











263,0

1.

High Working BC Mexico

Border Collie

Solgunn Roarsen











262.0

1.

Joy

Border Collie

Liv Mc Dowell











257.5

1.

Myrullen's Lazy Haste

Border Collie

Kristin Gudem











244.0

2.

Izi

Border Collie

May Britt Stifoss











241.0

2.

Romi's Vibby

Schæfer

Annelie Wreming











219.0

3.

Kondis

Border Collie

Solgunn Roarsen











206.5

3.

Jet

Border Collie

Anette Kristiansen











188.0

-

Solsvingens Cosmos

Golden Retriever

Miriam Pedersen











145.0

-

19.01 Drammens Brukshundklubb


Dommer: Rune Bjerkelund

Klasse 1

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Sara

Stor puddel

Hanne Kristin Fogstad

185,5

1.

Yr

Border Collie

Asbjørg Jonassen

176.5

1.

Akersborg Boss

Border Collie

Per Holger Jensen

174,5

1.

Cirka av Vebema

Rottweiler

Bereth Slagstad

174,0

1.

Kronvallaren Dodge

Border Collie

Elin Søisdal Gjerul

169,0

1.

Dracoulinnes Leo

Australian Kelpie

Eva Hukkelås Myhra

168,0

1.

Quadrigis Indagos A-Rey

Schæferhund

Caroline Sorknes Haa

167,5

1.

Malo

Labrador Retriever

Lion Førerhund Tor

164,0

1.

Iver

Border Collie

Bente Davidsen

164,0

1.

Grey Shadow Lady LuLuBell

Welsh Corgi Pembrok

Audun Werner

161,5

1.

Cool-dog*s Happy dream

Engelsk Springer Spaniel

Marie Aadalen

159,0

2.

Napada*s Greys Anatomy

Flat Coated Retriever

Lene Cecilie Hellum

145,5

2.

Solbergets Adak Lea

Alaskan Malamute

Gorm Grønberg Dahl

132,5

3.

Dex

Border Collie

Anne Berg

127,0

3.

Dommer: Jon G Olsen

Klasse 2 

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Izgara's Inez

Belgisk Fårehund

Synøve Johannessen

154,0

2.

Call me- Robin Z Jamenskyc

Chodsky Pes

Aino Iren Åsen

153,5

2.

Aussie Action's Red Unbea

Australian Kelpie

Aud-Sylvi Hansen

149,5

2.

Izgara's Ivory

Belgisk Fårehund 

Øystein Dahl

148,5

2.

Tullarbakkens Avalanche

Australian Kelpie

Linda Tretvik

145,5

2.

Quadrigis Indagos Albyl

Schæferhund

Nathalie Nielsen

141,5

2.

Yx

Border collie

Tessan Brodd

140,0

2.

Kurt

Border Collie

Eli Hagen

140,0

2.

Greis Working Strips

Border Collie

Ane Braathen Andersen

139,5

3.

Stribukkens Giggs

Storpuddel

Mette Nilsen

139,5

3.

Giantero's Black Limousine

Risenschnauzer

Merete Simonsen

137,5

3.

Blondietales Ladybug

Staffordshire bullterrier

Ane Braathen Andersen

127,0

3.

Åsmund

Golden Retriever

Trond Morten Teigen

122,0

3.

Soltrollets 7 up-prima

Golden Retriever

Anette Karlsen

116,5

3.

Risen Artic's Quentin

Risenschnuzer

Aina Flesvik

102,5

3.

Tappra Snoor

Vorstehhund Korthår

Julie Grande

84,0 -


Dommer: Jon G Olsen

Klasse 3

Hund

Rase

Fører

Poeng

Premie

Soltrollets Aqua

Golden Retriever

Tone Pedersen

275,0

1.

Bermuda

Border Collie

Tove Karlsen

265,5

1.

Huntingfudges Choice O f R

Golden Retriever

Natalie Mathisen

216,5

3.

Samisadors Arctic Archie

Labrador Retriever

Marianne Furuseth

193,0

3.

NOVANORDS Didrik fra Stas

Dansk-svensk Gårdshund

Dagmar Moseby

183,5

-

Akersborg Born In Drammen

Border Collie

Bente Davidsen

156,5

-

Minigårdens Ikaros

Kleinspitz

Ida Skute Bråten

121,0

-

Dommer: Rune Bjerkelund

Klasse: FCI3

Hund

Rase

Fører

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

total

Premie

Get Weiler's Jubel

Border Collie

Mona Caspersen Strøm

20,0

19,0

27,0

25,5

34,0

32,0

25,5

34,0

28,5

32,0

277,5

1.

Izgara's Ginnie

Belgisk Fårehund

Geir Brandtzæg

20,0

17,0

27,0

24,0

22,0

22,0

22,5

34,0

27,0

28,0

243,5

2.

Jet

Border Collie

Anette Kristiansen

19,0

20,0

24,0

24,0

34,0

34,0

21,0

34,0

19,5

-

229,5

2.

Goldhöjdens Graziella

Golden Retriever

Liv Marit Solli

18,0

17,0

24,0

16,5

20,0

32,0

25,0

20,0

18,0

28,0

219,0

3.

Kiss

Border Collie

Kim Andre Pedersen

15.0

19.0

21.0

15.0

24.0

-

24.0

-

25.5

-

143,5

-

© Copyright. All Rights Reserved.